Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

تقوی: معتقدم بهترین نتایج برای این تیم رقم خواهد خورد

۶ مهر ۱۳۹۷
بدون نظر
هیچ مشکلی درون دروازه نداریم

محمد تقوی در نشست خبری پیش از بازی با استقلال خوزستان با تسلیت حادثه تروریستی شهر اهواز درباره بازی فردا اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین نکاتی که بازی فردا را مهم می‌کند این است که ما محکوم به پیروزی هستیم و باید به پیروزی دست‌یابیم تا از صدر جدول فاصله نگیریم.

به گزارش تراکتورکلاب، وی افزود: شاید تیم شما تمامی امکانات لازم را داشته باشد ولی انگیزه و شرایط روحی روانی امر بسیار مهمی است و من معتقدم تیم ما توانایی‌های بسیار بالاتری نسبت به شرایط کنونی دارد.

مربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: لیگ برای ما از بازی پدیده دوباره شروع شد و من به بازیکنان گفتنم که ما به‌هیچ‌وجه نباید در خانه امتیازی از دست دهیم و باید تمامی امتیازات لازم را کسب کنیم.

وی تأکید کرد: با توجه به اینکه به‌تازگی تیم را تحویل گرفتم معتقدم ۳ بازیکن ما جایگاه مستحکمی در ترکیب تیم دارند و بازی کردن بقیه بازیکنان یک مورد سلیقه‌ای است که تصمیم بگیریم چه کسی بازی کند و چه کسی نیمکت نشین باشد، خوشبختانه برای بازی فردا مصدوم و محروم نداریم.

تقوی گفت: من فعلاً مربی موقت تیم هستم و نمی‌توانم برای آینده تیم تصمیم‌گیری کنم. فعلاً تمام تمرکز ما روی بازی فردا است و بعدازاین بازی مدیریت باشگاه تصمیم لازم را خواهند گرفت و تنها وظیفه من فعلاً  مدیریت فنی بازی فردا است.

مربی تیم تراکتورسازی اظهار داشت: هواداران تراکتورسازی به چیزی کمتر از پیروزی راضی نمی‌شوند. تراکتورسازی دارای جایگاه خاصی در فوتبال ماست ولی هوادارانش در سال‌های اخیر به آنچه لایق آن بودند، نرسیدند.

وی افزود: من به هواداران قول می‌دهم که بازیکنان ما با همه وجود برای تیمشان از جان‌ مایه می‌گذارند و اگر اشتباهی هم در زمین مسابقه رخ می‌دهد جزوی از فوتبال است.

وی تأکید کرد: در مورد خط دفاعی یکی از مهم‌ترین شرایط در فوتبال این است که دفاع خوبی داشته باشیم و معتقد بودم که ما باید به اصول اولیه فوتبال بازگردیم و آن یعنی ابتدا در بازی گل دریافت نکنیم و پس‌ازآن به گلزنی فکر کنیم.

تقوی گفت: خوشبختانه در حال حاضر وضعیت دفاعی ما بهبود یافته و من هم تلاش می‌کنم تا با بازیکنانم صحبت کنم و نکات موردنیاز را به آن‌ها تذکر دهم و معتقدم که ما ابتدا باید روی عدم دریافت گل تمرکز کنیم. از محسن فروزان نیز شخصاً راضی هستم و فکر می‌کنم ما ایرادی در درون دروازه نداریم.

مربی تیم تراکتورسازی اظهار داشت: من خودم فوتبال تهاجمی را دوست دارم و به این موضوع علاقه‌مندم ولی در شرایط فعلی مهم‌ترین موضوع این است که ما گل نخوریم و از این شرایط گذر عبور کنیم. از بازیکنانم می‌خواهم چه هجومی و چه دفاعی با تمام وجود بازی کنند و نتیجه برایم مهم‌ترین چیز نیست و مهم این است که پس از پایان بازی بازیکن بداند که هر چه در توان داشت در زمین گذاشته است.

وی درباره اینکه چه صحبتی با هواداران دارد، ادامه داد: اگر من هم از هواداران درخواست نکنم آن‌ها به ورزشگاه می‌آیند. من با تبریز بیگانه نیستم و در این شهر قبلاً دانشجو بودم و همسرم هم ترک‌زبان است. تنها خواهشی که من از تماشاگران این تیم دارم این است که به این بازیکنان اعتماد کنند چون این نفرات در شرایط حساسی هستند و می‌توانند در آینده بهترین نتایج ممکن را برای این تیم رقم بزنند.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/hBr2U5


لینک کوتاه مطلب

http://tractorsport.ir/?p=1074

برچسب ها

مطالب مشابه