Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

اتفاق بزرگ در برد ۶ گله تراکتورسازی

۷ مهر ۱۳۹۷
بدون نظر

به گزارش مشرق، محمد تقوی، سرمربی موقت تیم فوتبال تراکتورسازی پس از برتری ۶ بر صفر شاگردانش مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: در تیم‌های بزرگ شما مجبورید برخی اوقات بازی را کنترل کنید و ما همین کار را انجام دادیم. در واقع کاری کردیم که حریف حمله کند و در ضد حمله گل بزنیم.

وی افزود: بازیکنانم نشان دادند که بازیکنان بزرگی هستند. در مجموع معتقدم که اتفاق بزرگ در این بازی، گل نخوردن تیم ما بود. اگر ۱۰ بر یک برنده می‌شدیم، ناراحت می‌شدم. اما از اینکه گلی دریافت نکردیم، راضی هستم.

محمد تقوی درباره فلسفه‌اش گفت: فلسفه‌ام این است که از بازیکنانم بهترین استفاده را کنم. ما نمی‌توانیم بازیکنان را در یک چارچوب مشخص قرار بدهیم، چون ممکن است این مسئله مشکل‌ساز شود. ما تلاش می‌کنیم از آنها به نحو احسن استفاده کنیم.

تقوی در خصوص تجربه‌های بد قبلی تراکتورسازی پس از جلو افتادن از حریفان و مساوی کردن در پایان بازی، گفت: ما امروز این مسئله را کنترل کرده بودیم. تیم ما همانطور که در نیمه اول سه گل به ثمر رساند، ممکن بود در نیمه دوم سه گل دریافت کند. من در بین دو نیمه به بازیکنان تاکید کردم که اتفاقات و نتیجه نیمه اول را فراموش کنند، چون یک نیمه دست نخورده باقی مانده بود.


لینک کوتاه مطلب

http://tractorsport.ir/?p=1080

برچسب ها

مطالب مشابه