Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

هواداران و تیم با هم پیروز شدند

۷ مهر ۱۳۹۷
بدون نظر

 جمعه ششم مهرماه در تاریخ  برای تراکتور ماندگار شد. تمام اتفاقات خوب دست به دست هم داد تا شادی را که همه به دنبال آن هستیم در جامعه تکثیر شود. 

همه یک‌دل آمدند و همدل پشت تیم ایستادند، تا بغضمان از این همه خوبی بترکد. آمدند تا پرچم تراکتور برافراشته تر شود. چه حس خوبی است که از دروازه تا نوک پیکان حمله کمترین خطا را داشته باشی، دروازه بان ارزشمندت کلین شیت کند، خط دفاعی ات استحکام خود را ثابت کند،خط هافبک وظایفش را در دویدن و دویدن به منصه ظهور برساند، سوگیتا همان سوباسای تماشاگران باشد، کاپیتان با تمام وجود تیمت را هدایت کند، عبداله زاده و دژاگه حقانیت خود را با گلهایشان اثبات کنند و از همه‌مهمتر استوکس دلاورانه آقای گلی را به شما عاشقان تراکتور تقدیم کند. نیمکت تراکتور هم همپا با آنان که داخل زمین بودند بجنگند و غیرت خود را نشان دهند. امروز روز همدلی بود تا تمام اتفاقات خوب با هم بیفتند.
 ما همچنان بر سر عهدمان با شما هستیم؛ موفقیت تراکتور همان عهدِ استوارِ ماست، اما طی‌کردن این میسر ممکن نخواهد بود جز با نگاهی عاشقانه و خالصانه و بدون حاشیه به محبوب قلب‌ها، تراکتور. و‌ این اتفاق قطعاً با حضور پرشور هواداران عاشق، شکل گرفت؛ همان‌جا که دوباره دست‌دردست و نفس‌به‌نفسِ هم فریاد کشیدیم که: «یل یاتار، طوفان یاتار، یاتماز تراختور پرچمی»
تدوام حضور پرشورتان بار دیگر، تراکتور را به اوج‌ها پیش خواهد برد.
راستی امروز تولد امیر یوسفی مربی دروازه بان های تیم هم است، این پیروزی بهترین هدیه تولد او بود.
 
عزت زیاد و ایام به‌کام.
 
جعفر محرم پور-مدیر رسانه ای باشگاه تراکتور

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/yvnJPZ


لینک کوتاه مطلب

http://tractorsport.ir/?p=1085

برچسب ها

مطالب مشابه