Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

برای حل مشکلات ورزشگاه یادگار امام همه پای کار آمدند

۱۳ مهر ۱۳۹۷
بدون نظر
بازدید شهردار، مدیرکل ورزش و جوانان و مالک باشگاه تراکتور از یادگار امام

 امروز شهردار تبریز و مدیرکل ورزش و جوانان استان به همراه مالک باشگاه تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام تبریز حضور پیدا کردند تا مشکلات این ورزشگاه برطرف شود.

 
به گزارش تراکتورکلاب، پس از اینکه مدیرعامل باشگاه بعد از ظهر امروز به همراه جمعی از مدیران باشگاه در ورزشگاه یادگار امام تبریز حضور پیدا کرد، محمدرضا زنوزی مطلق مالک باشگاه تراکتورسازی نیز به همراه ایرج شهین باهر شهردار کلانشهر تبریز و ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان در این ورزشگاه حضور پیدا کرده و به بازدید از شرایط استادیوم پرداخت. 
 
مسئولان استانی امروز گرد هم آمدند تا مشکلات استادیوم یادگار امام تبریز حل شود تا هواداران بتوانند با کمترین مشکلات در ورزشگاه حاضر شوند. 
 
در این بازدید وضعیت مسیرهای دسترسی به استادیوم یادگار امام (ره) به منظور سهولت دسترسی تماشاگران فهیم تراکتورسازی به این استادیوم بازدید و دستورات لازم جهت ساماندهی این مسیر را صادر شد.
 
شهردار تبریز در این بازدید اظهار داشت: مالک باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز در خصوص تأمین قیر جهت آسفالت ریزی این مسیر دسترسی، با شهرداری تبریز همکاری می کند.
 
محمدرضا زنوزی مطلق، مالک باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی نیز در این بازدید گفت: جاده های دسترسی و مسائل داخلی استادیوم با حضور شهردار تبریز و مدیرکل ورزش و جوانان استان بررسی شد که امیدواریم با هماهنگی های لازم، این نواقص بزودی رفع شوند.
 

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/Ho6JMY


لینک کوتاه مطلب

http://tractorsport.ir/?p=1121

برچسب ها

مطالب مشابه