Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

الیاسی: انتخاب توشاک کار بزرگی بود

۱۹ خرداد ۱۳۹۷
بدون نظر

به گزارش مشرق، عباس الیاسی درباره انتخاب جان توشاک به‌عنوان سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: مذاکرات با توشاک را زنوزی شخصاً انجام داده است و بیشتر خود او در جریان جزئیات قرارداد این سرمربی قرار دارد. در هر صورت به نظرم در وضعیت فعلی انتخاب این مربی کار بزرگی بود.

وی در واکنش به این پرسش که آیا همچنان در فصل آینده نیز به‌عنوان سرپرست باشگاه تراکتورسازی به کار خود ادامه خواهد داد،‌ گفت: خیر، فعلاً تا وضعیت باشگاه روشن شود، هستم.

سرپرست باشگاه تراکتورسازی در مورد رقم قرارداد جان توشاک با این باشگاه تصریح کرد: رقم قرارداد این مربی خوب است، نگران نباشید.

الیاسی درباره مذاکره باشگاه تراکتورسازی با بازیکنان جدید و اینکه گفته می‌شود سروش رفیعی نیز با این باشگاه مذاکره کرده است، عنوان کرد: مهم قولی بود که برای انتخاب سرمربی سرشناس داده شده بود که انجام شد. با بازیکنان هم مذاکرات در حال انجام است. رضا مهاجری و رسول خطیبی مسئول این کار هستند و آنها مذاکراتی را با برخی از بازیکنان از جمله سروش رفیعی داشته‌اند.

«آیا اینکه گفته می‌شود سروش رفیعی قصد دارد فقط در نیم‌فصل اول در تراکتورسازی حضور داشته باشد، صحت دارد؟»، وی در واکنش به این پرسش گفت: همان‌طور که گفتم دوستان در حال مذاکره با بازیکنان هستند،‌ اما ما بازیکنی برای نیم‌فصل نمی‌گیریم!


لینک کوتاه مطلب

http://tractorsport.ir/?p=290

برچسب ها

مطالب مشابه