Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

ساغلام: اگر هواداران می‌خواهند چنین شعارهایی سر دهند به ورزشگاه نیایند

۲۹ فروردین ۱۳۹۷
بدون نظر
به خاطر شرايط روحى بازيكنان تيم را به اردو نبرديم

 ارطغرول ساغلام پس از شکست مقابل الغرافه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قبل از بازی هم ما شانس صعود به دور بعدی را نداشتیم ولی انتظار داشتیم بعضی بازیکنان را که قبلاً کمتر بازی کرده بودند را زیر ذره بین قرار دهیم. در ۵ بازی قبلی که خیلی خوب بودیم پیروز نشده بودیم و می‌خواستیم با برد از لیگ قهرمانان خداحافظی کنیم. 

 
به گزارش تراکتورکلاب ، وی افزود: نیمه اول چندان خوب بازی نکردیم چون بازیکنانی را داشتیم که خیلی کنار هم بازی نکرده بودند.  نیمه دوم قصد داشتیم بازیکنان خسته را مدیریت کنیم و بازی را تحت کنترل داشته باشیم. 
 
سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: گل اول را از روی ضربه ایستگاهی خوردیم و گل دوم را روی اشتباه مدافع و دروازه‌بان دریافت کردیم. در واقع به خاطر باخت ناراحت شدیم. 
 
ساغلام تصریح کرد: باید بلافاصله خودمان را جمع و جور کنیم تا در بازی یکشنبه نتیجه‌ای بگیریم که ما را در لیگ برتر حفظ کند. متاسفانه بعد از نتایج ضعیفی که کسب می‌کنیم رابطه بین هواداران و تیم خدشه‌دار می‌شود و در بازی‌های خانگی هواداران به ورزشگاه نمی‌آیند و وقتی هم می‌آیند علیه تیم شعار می‌دهند. شاید از نگاه خودشان حق داشته باشند ولی ما در شرایطی نیستیم که علاوه بر مشکلات موجود بتوانیم شعارهای هواداران را هم تحمل کنیم‌‌. با این شعارها روحیه بازیکنان از بین می‌رود و ممکن است یکشنبه هم اگر شرایط تکرار شود دچار مشکل شویم. 
 
وی گفت: ما احساس می‌کنیم در دیدارهایی که در تبریز برگزار می‌کنیم میهمان هستیم و حریف بازی آسانی انجام می‌دهد. اگر قرار است چنین شعارهایی سر داده شود هواداران به ورزشگاه نیایند، بهتر است. واقعاً نمی‌توانم شعار هواداران را درک کنم. 
 
سرمربی تراکتورسازی تاکید کرد: روز یکشنبه یک بازی خوب انجام خواهیم داد تا فصل کابوس‌وار را بدون دردسر به پایان برسانیم. 
 
ساغلام ادامه داد: ما یک دوره پرفشار را پشت سر می‌گذاریم. به همین خاطر شرایط روحی روانی بازیکنان ما را محبور کرد که قبل از بازی تیم را به اردو نبریم. اگر بازی حساسی نبود چنین تصمیمی نمی‌گرفتیم و قبل از بازی روز یکشنبه تیممان را به اردو می‌بریم. 
 
ساغلام اظهار داشت: گذر از این شرایط به پیروزی در بازی یکشنبه وابسته است. پس از آن هر کسی کلاه خودش را قاضی می‌کند تا تصمیمی گرفته شود که این تیم چگونه می‌تواند به شرایط بهتری بازگردد.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/HDZc3y


لینک کوتاه مطلب

http://tractorsport.ir/?p=38

برچسب ها

مطالب مشابه