Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

تیم تراکتورسازی فصل آینده واگذار می‌شود

۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
بدون نظر

به گزارش مشرق، سردار عابدین خرم ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران با تاکید به اینکه در همه جا باید منصفانه قضاوت کنیم، اظهار کرد: تیم تراکتورسازی به عنوان تیم مردمی مورد علاقه مردم آذربایجان است و این تیم کارنامه‌ای دارد و انتظار داریم رسانه و دنبال کننده‌گان ورزشی یک نگاهی به عملکرد این تیم از طول شکل‌گیری داشته باشند چراکه تیم از سال ۸۹ تیم به سپاه واگذار شده و همواره در حال فراز بوده است در حالیکه تیم‌های دیگر هم فراز و فرود داشته‌اند.

وی توضیح داد: به عنوان مثال تیم سپاهان با سرمایه عظیم مادی و صنعتی خود شرایط حال و حاضرش را ببینید که در چه جایگاهی است؛ پس فراز و فرود برای تیم‌ها طبیعی بوده ولی تراکتور از سال ۸۹ همواره در حال فراز بوده و همواره شرایط مطلوب داشت. 

خرم با بیان اینکه از فصل اخیر تیم از لحاظ مدیریتی دچار مشکل شده است و نمی‌توان دقیق اصل مطلب عوامل این مشکل را بیان کرد، گفت: ولی از زمانی که خادمی مجموعه سپاه را عهده‌دار شره و طبق تدابیری که از فرماندهی کل سپاه گرفته‌ام به دنبال پروسه واگذاری این تیم هستم. 

وی گفت: ما با تمام وجود عشق و علاقه به صعود داریم ولی بعد از اتمام فصل تیم به مجموعه خصوصی و قابل اطمینان اقبال برای واگذاری را خواهیم داشت.

فرمانده سپاه عاشورا در خصوص برخی شایعات مبنی بر اینکه مالکیت تیم بر عهده یک مدعی است، گفت: تاکنون هیچ مدرک و سندی در این خصوص وجود نداشته و یک مشت ادعا است ولی اگر چنین ادعایی وجود دارد باید از طریق مراجع قانونی اثبات شود. 

وی در ادامه به برنامه مدیریت دوره گذرا مدیرعامل تیم تراکتورسازی اشاره کرد و گفت: اکیپ حسابرسی در مجموعه باشگاه تشکیل شده و در حال انجام به صورت قانونمند است تا بتوان با کمترین عوارض و به بهترین شکل به خاستگاه مردم آذربایجان رسید. 

وی به برنامه‌های فرهنگی با مشارکت شورای عالی فرهنگی در استان اشاره کرد و گفت: شاید نواقصات و کم‌کاری‌هایی وجود داشته باشد ولی ما تمام تلاش خود را برای انجام هر چه بهتر آن انجام می‌دهیم. 

خرم موضوع ترویج فرهنگ اشرافی‌گری و تکثر مال در جامعه را یادآور شد و گفت: این موضوع برای نظامی که بر مبنای عدالت اجتماعی ایجاد شده یک آفت است و ما تمام تلاش خود را برای ایجاد عدالت اجتماعی خواهیم کرد و شاید نتوانیم مسائل خرد را بنابه محدودیت‌ها دنبال کنیم ولی مسائل اقتصادی دانه درشت‌ها را دنبال می‌کنیم. 

وی اجرا و تحقق شعار سال را یک وظیفه همگانی دانست و گفت: سپاه عاشورا برای حمایت از کالای ایرانی ابتدا از خود شروع کرده به طوریکه هیچ‌کدام از نیروهای سپاه حق خرید و استفاده از کالای غیر ایرانی را ندارند.


لینک کوتاه مطلب

http://tractorsport.ir/?p=63

برچسب ها

مطالب مشابه