Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

پاسخ کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی به استقبال شایسته کانون هواداران استقلال

۱۸ مرداد ۱۳۹۷
بدون نظر
جوابیه کانون هواداران

 

 
در پی صدور اطلاعیه کانون هواداران باشگاه استقلال مبنی بر تعریف و تمجید از هواداران فهیم باشگاه تراکتورسازی پیش از برگزاری مسابقه دو تیم در ورزشگاه آزادی، کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی جوابیه ای در این زمینه به شرح زیر صادر کرد.
شب جمعه قطعا رقابت دو تیم تراکتورسازی تبریز با استقلال در تهران یکی از زیباترین ، فنی ترین و فرهنگی ترین بازی های لیگ برتر کشور خواهد بود.
بی شک این ادعا نشات گرفته از نهادینه بودن فرهنگ والا نزد هواداران دو تیم تبریزی و تهرانی است که همیشه در آرامش و امنیت کامل موجب شده اند تا بازی دو تیم به نحو شایسته ای برگزار شده و این گونه رفتارها سرمشق خیلی از تیم ها و باشگاه ها فوتبال کشور شود. در این بازی تماشاگران و هواداران پرافتخار دو تیم با همکاری سرمشوقان حاضر در روی سکوها همانند گذشته نهایت تلاش خود را در برقراری نظم و انضباط خواهند نمود و آرامش و امنیت ورزشگاه را با افتخار تمام حفظ خواهند کرد.
از آنجایی که کانون هواداران باشگاه استقلال در راستای همکاری و همیاری هواداران، استقبال شایسته ای از هواداران تراکتورسازی تبریز کرده و در این زمینه اطلاعیه ای صادر کرده ، لذا کانون هواداران باشگاه پرشورها نیز ضمن قدردانی از این اقدام بموقع ،همگام با تماشاگران و هواداران تیم آبی سعی خواهند نمود با شور و نشاط همیشگی ضمن هیجان بخشی به بازی دو تیم در زمین سبز چمن ،معرفت و مرام پهلوانانه خود را در یک روز به یادماندنی به ظهور  برسانند.
 
کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی تبریز
 
 

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/68TsDK


لینک کوتاه مطلب

http://tractorsport.ir/?p=699

برچسب ها

مطالب مشابه