Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

صادقی: تراکتورسازی دارای فلسفه شده است

۵ شهریور ۱۳۹۷
بدون نظر
جان توشاک منطقی‌ترین و با برنامه‌ترین مربی عمر فوتبالی‌ام است

رسول صادقی در برنامه موج فوتبال پیرامون وضعیت تیم تراکتورسازی اظهار داشت: اتفاقاتی که در تراکتورسازی رخ داد استارت حرفه‌ای گری بود. تحولات خوبی در این باشگاه رخ داد که تحول نخست در حوزه مدیریت برنامه‌ریزی باشگاه بود که خوشبختانه هم در باشگاه‌داری، نظام برنامه‌ریزی و تغییر، راهبرد خوبی رخ داد و در وهله دوم نیز تراکتورسازی بعد از مدت‌ها دارای فلسفه شد و رسالت و فرهنگ یک باشگاه در تراکتورسازی معنا پیدا کرد.

به گزارش تراکتورکلاب، وی افزود: در وهله سوم نیز ساختار باشگاه اصلاح شد و مهم‌تر از همه تحول خوبی در حوزه فنی باشگاه رخ داد و سیستم بازی با یک مربی فهیم و حرفه‌ای تغییر پیدا کرد و وقتی سیستم تولید شود مشخص است که یک سبک بازی تولید می‌شود که در بازی سپاهان دیدیم که چگونه یک سبک بازی تلفیقی رخ داد.

صادقی اذعان داشت: این اتفاقات خوب به‌مرور در حال رخ دادن است و شخصیت تیمی و شخصیت قهرمانی در حال تکمیل شدن است و وقتی این شخصیت تکمیل شود، رضایت‌مندی تماشاگر را فراهم می‌کند. تماشاگر انتظار یک فوتبال زیبا را دارد که به‌مرور شاهد این مؤلفه‌ها در تراکتورسازی هستیم.

این کارشناس فوتبال خاطرنشان کرد: اتفاقات خوبی ازنظر فنی در تراکتورسازی رخ داد و ساختار فیزیکی بازیکنان افزایش پیداکرده است و ازنظر جثه در شرایط قابل قبولی قرار دارد. در بحث کار تیمی مقابل سپاهان اتفاقات خوبی رخ داد که کار تیمی مستلزم حملات سازمان‌دهی شده است. در فوتبال حرفه‌ای داشتن مثلث‌های بی‌نهایت در زمین بازی و پلن B بسیار مهم است که آقای توشاک به‌خوبی می‌داند که اگر با برنامه اول تیمش نتیجه نگرفت برنامه‌های بعدی را اجرا کند.

وی تصریح کرد: جان توشاک تفکرات و سیستم‌های جدیدی به فوتبال تراکتورسازی معرفی کرده است. در خط دفاعی تراکتور نیازمند این است که از جناحین حملات بیشتری انجام دهد و نیاز است که بازیکنانی در طراز حاج صفی و رضاییان جذب کند و اگر این پست‌ها حتی در نیم‌فصل کامل شود، این تیم در حد قهرمانی است و همه این‌ها مستلزم این است که آرامش روانی در تیم وجود داشته باشد. هر اتفاق خوب در باشگاه‌ها در شرایط آرامش رخ می‌دهد و باید تحمل مدیران، رسانه‌ها و هواداران بالاتر برود تا تیم بتواند به نتیجه لازم دست پیدا کند.

صادقی درباره دربی تبریز گفت: دربی هر شهری از حساسیت بالایی برخوردار است. هر چه تراکتور با برنامه پیش می‌رود متأسفانه باشگاه‌های دیگر ما وضعیت خوبی ندارند و نیازمند یک نگاه کلان به فوتبال استان هستیم. با توجه به اینکه مهندس زنوزی سند ملی فوتبال استان را به راه انداخته، اصلی‌ترین چالش فوتبال استان این موضوع است و باید چرخه تولید بازیکن را راه بیندازیم.

وی درباره عملکرد بازیکنان تراکتورسازی تأکید کرد: در حال حاضر بهترین قابلیت‌های تراکتورسازی در خط میانی است و عامل آن هم این است که بهترین هافبک‌های کاتالیزور فوتبال ایران در تراکتورسازی حضور دارند و مسعود شجاعی، اشکان دژاگه، دانیال اسماعیلی فر و احسان پهلوان هر یک تأثیرگذاری خاص خود را دارند و بازیکن ژاپنی هم هرلحظه وارد زمین شده جریان بازی را تغییر داده است. این را هم بگویم که در عمر فوتبالی من تاکنون بین مربیان خارجی جان توشاک منطقی‌ترین و با برنامه‌ترین مربی بوده است و در مصاحبه‌های خود نیز بسیار حرفه‌ای برخورد می‌کند.

لینک کوتاه خبر : https://goo.gl/sRKn5D


لینک کوتاه مطلب

http://tractorsport.ir/?p=847

برچسب ها

مطالب مشابه